N

Keskusliiton hallitus

Kansallinen puheenjohtaja / National president (NP)

Jenni Rajahalme

+358 40 720 5755

jenni.rajahalme@jci.fi

Kansallinen varapuheenjohtaja / Deputy president (DP)

Lauri Valtonen

+358 45 673 6836

lauri.valtonen@jci.fi

Kehitysjohtaja, Yhteiskuntavaikuttaminen / Executive Vice President (EVP)

Elna Jokinen

+358 40 576 4748

elna.jokinen@jci.fi

Kehitysjohtaja, Kansainvälisyys / Executive Vice President (EVP)

Hanna Toimi

+358 40 577 2773

hanna.toimi@jci.fi

Koulutusjohtaja / Training Director (TD)

Maria Sippala

+358 40 7235142

maria.sippala@jci.fi

Talousjohtaja / National Treasurer (NT)

Mikko Karttunen

+358 44 0773373

mikko.karttunen@jci.fi

Viestintäjohtaja / Communications Director (CD)

Sami Siurola

+358 40 199 0113

sami.siurola@jci.fi

Aluejohtaja A / Vice President, Region A (VP)

Lauri Tolvas

+358 50 5264651

lauri.tolvas@jci.fi

Aluejohtaja B / Vice President, Region B (VP)

Niina Härkönen

+358 50 3484484

niina.harkonen@jci.fi

Aluejohtaja C / Vice President, Region C (VP)

Sina Rosengrén

+358 50 5966115

sina.rosengren@jci.fi

Aluejohtaja D, Vice President, Region D (VP)

Tiia Mustonen

+358 400 216733

tiia.mustonen@jci.fi

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
0 comments on “Keskusliiton hallitus
1 Yhteydet/Seurannat varten "Keskusliiton hallitus"
  1. […] koen jopa saavani enemmän. Nykyinen roolini A-alueen aluejohtajana ja Suomen Nuorkauppakamareiden hallituksen jäsenenä on kieltämättä työllistävä, mutta koen oppivani koko ajan lisää erityisesti […]