N

Viestintä

Viestintäjohtaja / Communications Director (CD)

Sami Siurola

+358 40 199 0113

sami.siurola@jci.fi

Kansallinen päällikkö, viestintä / National Officer (NO)

Jani Wahlman

044 978 2688

jani.wahlman@jci.fi

Brand Manager

Auli Kangas

+358 50 588 7755

auli.kangas@jci.fi

Tiedottaja

Johanna Suominen

+358 44 3757 893

johanna.suominen@jci.fi

Senaatin tiedottaja

Petteri Peltovuori

petteri.peltovuori@jci.fi info@suomensenaatti.fi

Meriitin päätoimittaja

Tuija Näre

tuijanare@gmail.com

Meriitin toimituspäällikkö

Elina Lähteenmäki

elina.lahteenmaki@jci.fi

Kääntäjä

Sofia Lindholm

sofia.lindholm@jci.fi

Alue A alueviestintäpäällikkö

Maija Tähtinen

maija@monnonen.fi

Alue B alueviestintäpäällikkö

Lotta Mäkeläinen

lotta.makelainen@gmail.com

Alue C alueviestintäpäällikkö

Hanna Söderström

soderstrom.hanna@gmail.com

Alue D alueviestintäpäällikkö

Maarit Onatsu

onatsumaarit@gmail.com

Tietohallintopäällikkö

Janne Romppanen

tietohallinto@jci.fi

Alue A tietohallintopäällikkö

Saija Salento

saija.enqvist@gmail.com

Alue B tietohallintopäällikkö

Auli Sievinen

auli@sievinen.fi

Alue C tietohallintopäällikkö

Erno Holmberg

erno.holmberg@gmail.com

Alue D tietohallintopäällikkö

Toni Keränen

toni.keranen@kaisanet.fi

Webmaster

Antti Koskinen

antti.koskinen@jci.fi

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn