N

Keskusliiton hallitus

Kansallinen puheenjohtaja / National President

Lauri Valtonen

+358 45 673 6836

lauri.valtonen@jci.fi

Kansallinen varapuheenjohtaja / National Deputy President

Ellimaija Ahonen

+358 40 703 7337

ellimaija.ahonen@jci.fi

Kehitysjohtaja, kansainvälisyys / Executive Vice President, International Affairs

Michaela Palmberg

+358 40 8401770

michaela.palmberg@jci.fi

Kehitysjohtaja, koulutus / Executive Vice President, Skills Development

Heidi Jäntti

+358 44 058 6417

heidi.jantti@jci.fi

Kehitysjohtaja, yhteiskuntavaikuttaminen / Executive Vice President, Community

Emilia Koikkalainen

+358 50 318 0553

emilia.koikkalainen@jci.fi

Talousjohtaja / Chief Financial Officer

Pauliina Kiviniemi

+358 50 482 4314

pauliina.kiviniemi@jci.fi

Viestintäjohtaja / Chief Communications Officer

Maija Tähtinen

+358 400 524 490

maija.tahtinen@jci.fi

Aluejohtaja A / Vice President, Region A

Hanna Saari

+358 40 577 3484

hanna.saari@jci.fi

Aluejohtaja B / Vice President, Region B

Juha Ketola

+358 40 574 8769

juha.ketola@jci.fi

Aluejohtaja C / Vice President, Region C

Marika Peltoniemi

+358 44 352 8288

marika.peltoniemi@jci.fi

Aluejohtaja D / Vice President, Region D

Maria Sippala

+358 40 7235142

maria.sippala@jci.fi

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
0 comments on “Keskusliiton hallitus
1 Yhteydet/Seurannat varten "Keskusliiton hallitus"
  1. […] koen jopa saavani enemmän. Nykyinen roolini A-alueen aluejohtajana ja Suomen Nuorkauppakamareiden hallituksen jäsenenä on kieltämättä työllistävä, mutta koen oppivani koko ajan lisää erityisesti […]