N

Keskusliiton hallitus

Kansallinen puheenjohtaja / National President

Ellimaija Ahonen

+358 40 703 7337

ellimaija.ahonen@jci.fi

Kansallinen varapuheenjohtaja / National Deputy President

Michaela Palmberg

+358 40 840 1770

michaela.palmberg@jci.fi

Kehitysjohtaja, kansainvälisyys / Executive Vice President, International Affairs

Jarkko Sipiläinen

+358 40 700 8161

jarkko.sipilainen@jci.fi

Kehitysjohtaja, koulutus / Executive Vice President, Skills Development

Tanja-Maria Hyppänen

+358 41 549 1656

tanja-maria.hyppanen@jci.fi

Kehitysjohtaja, yhteiskuntavaikuttaminen / Executive Vice President, Community

Mikko Manninen

+358 40 748 5800

mikko.manninen@jci.fi

Talousjohtaja / Chief Financial Officer

Mari Viertola

+358 40 504 7917

mari.viertola@jci.fi

Viestintäjohtaja / Chief Communications Officer

Raita Virranniemi

+358 40 709 6150

raita.virranniemi@jci.fi

Aluejohtaja A / Vice President, Region A

Anu Salminen

+358 40 759 5370

anu.salminen@jci.fi

Aluejohtaja B / Vice President, Region B

Taru Mikkonen

+358 50 406 7668

taru.mikkonen@jci.fi

Aluejohtaja C / Vice President, Region C

Jani Hinkka

+358 45 127 8818

jani.hinkka@jci.fi

Aluejohtaja D / Vice President, Region D

Ari Saavalainen

+358 40 552 2580

ari.saavalainen@jci.fi

0 comments on “Keskusliiton hallitus
1 Yhteydet/Seurannat varten "Keskusliiton hallitus"
  1. […] koen jopa saavani enemmän. Nykyinen roolini A-alueen aluejohtajana ja Suomen Nuorkauppakamareiden hallituksen jäsenenä on kieltämättä työllistävä, mutta koen oppivani koko ajan lisää erityisesti […]