N

Keskusliiton hallitus

Kansallinen puheenjohtaja / National President

Michaela Palmberg

+358408401770

michaela.palmberg@jci.fi

Kansallinen varapuheenjohtaja / National Deputy President

Ari Saavalainen

+358405522580

ari.saavalainen@jci.fi

Kehitysjohtaja, kansainvälisyys / Executive Vice President, International Affairs

Maria Arjonen

+358400762016

maria.arjonen@jci.fi

Kehitysjohtaja, koulutus / Executive Vice President, Skills Development

Juha Herrainsilta

+358405498168

juha.herrainsilta@jci.fi

Kehitysjohtaja, yhteiskuntavaikuttaminen / Executive Vice President, Community

Mia Pohjanheimo

+358407582843

mia.pohjanheimo@jci.fi

Talousjohtaja / Chief Financial Officer

Mikko Manninen

+358407485800

mikko.manninen@jci.fi

Viestintäjohtaja / Chief Communications Officer

Mari Männistö

+358458684808

mari.mannisto@jci.fi

Aluejohtaja A / Vice President, Region A

Veera-Juulia Koivisto

+358408470979

veera-juulia.koivisto@jci.fi

Aluejohtaja B / Vice President, Region B

Aleksi Tolvanen

+358503631157

aleksi.tolvanen@jci.fi

Aluejohtaja C / Vice President, Region C

Hanna Kallio-Kokko

+358407726706

hanna.kallio-kokko@jci.fi

Aluejohtaja D / Vice President, Region D

Sari Mielonen

+358405921343

sari.mielonen@jci.fi

0 comments on “Keskusliiton hallitus
1 Yhteydet/Seurannat varten "Keskusliiton hallitus"
  1. […] koen jopa saavani enemmän. Nykyinen roolini A-alueen aluejohtajana ja Suomen Nuorkauppakamareiden hallituksen jäsenenä on kieltämättä työllistävä, mutta koen oppivani koko ajan lisää erityisesti […]