N

Viestintä

Viestintäjohtaja / Chief Communications Officer

Raita Virranniemi

+358 40 709 6150

raita.virranniemi@jci.fi

Kansallinen päällikkö, viestintä / National Officer, Communications

Karl-Johan Spiik

+358 44 067 7776

karl-johan.spiik@jci.fi

Kansallinen tiedottaja

Maarit Onatsu

maarit.onatsu@jci.fi

Meriitin päätoimittaja

Maarit Kesti

maarit.kesti@jci.fi

Meriitin toimittaja/sisällöntuottaja

Henriikka Asikainen

henriikka.asikainen@jci.fi

Meriitin toimittaja/sisällöntuottaja

Sari Kahri

sari.kahri@jci.fi

KV-tiedotus/sisällöntuottaja

Reetta Pitkäkoski

reetta.pitkakoski@jci.fi

KV-tiedotus/sisällöntuottaja

Daniela Knif-Kiviniemi

daniela.knif-kiviniemi@jci.fi

Graafinen suunnittelija

Veli-Mikko Ovaska

veli-mikko.ovaska@jci.fi

Brand Manager

Sini Törönen

sini.toronen@jci.fi

Videotuotanto

Joni Autio

joni.autio@jci.fi

Kansalliset kilpailut viestintäpäällikkö

Merja Nurmilehto

merja.nurmilehto@jci.fi

Sosiaalisten medioiden kanavien kehittäminen

Tiina Weisell

tiina.weisell@jci.fi

Sisällöntuottaminen sosiaaliseen mediaan

Sonja Ekström

sonja.ekstrom@jci.fi

Somegraafikko

Niina Leppälä

niina.leppala@jci.fi

Senaatin tiedottaja

Salla Laiho

salla.laiho@suomensenaatti.fi

Alue A alueviestintäpäällikkö

Suvi Takkinen

suvi.takkinen@jci.fi

Alue B alueviestintäpäällikkö

Pauliina Hirviniemi

pauliina.hirviniemi@jci.fi

Alue C alueviestintäpäällikkö

Soile Berlin

soile.berlin@jci.fi

Alue D alueviestintäpäällikkö

Päivi Ranta

paivi.ranta@jci.fi

Tietohallintopäällikkö

Arto Tanskanen

arto.tanskanen@jci.fi

Webmaster

Tero Holopainen

tero.holopainen@jci.fi