N

Viestintä

Viestintäjohtaja / Chief Communications Officer

Maija Tähtinen

+358 400 524 490

maija.tahtinen@jci.fi

Kansallinen päällikkö, viestintä / National Officer, Communications

Erno Holmberg

+358 45 342 2990

erno.holmberg@jci.fi

Viestintäkoulutus ja -kehitys

Jani Wahlman

044 978 2688

jani.wahlman@jci.fi

Kansallinen tiedottaja

Reetta Pitkäkoski

reetta.pitkakoski@jci.fi

KV-tiedotus

Elina Lähteenmäki

elina.lahteenmaki@jci.fi

Senaatin tiedottaja

Petteri Peltovuori

petteri.peltovuori@jci.fi info@suomensenaatti.fi

Meriitin päätoimittaja

Maarit Onatsu

maarit.onatsu@jci.fi

Meriitin verkkopäätoimittaja

Jarkko Kurvinen

jarkko.kurvinen@jci.fi

Meriitin taitto

Susanna Muurman-Ovaska

susanna.muurman-ovaska@jci.fi

Graafinen suunnittelija

Eveliina Sillanpää

eveliina.sillanpaa@jci.fi

Videotuotanto

Markus Nurmi

markus.nurmi@jci.fi

Alue A alueviestintäpäällikkö

Tanja Uusitalo

tanja.uusitalo@jci.fi

Alue B alueviestintäpäällikkö

Riku Happonen

riku.happonen@jci.fi

Alue C alueviestintäpäällikkö

Sanna-Leena Linna

sanna-leena.linna@jci.fi

Alue D alueviestintäpäällikkö

Anni Heikkinen

anni.heikkinen@jci.fi

Kansalliset kilpailut viestintäpäällikkö

Marjo-Riitta Hautala

+358 400 529 918

marjo-riitta.hautala@jci.fi

Tietohallintopäällikkö

Karl-Johan Spiik

karl-johan.spiik@jci.fi

Alue A tietohallintopäällikkö

Miikka Lammela

miikka.lammela@jci.fi

Alue B tietohallintopäällikkö

Essi Kortesalo

essi.kortesalo@jci.fi

Alue C tietohallintopäällikkö

Jussi Niutanen

jussi.niutanen@jci.fi

Alue D tietohallintopäällikkö

Arto Tanskanen

arto.tanskanen@jci.fi

M-files senior advisor

Janne Romppanen

tietohallinto@jci.fi

Webmaster

Juha Eerola

juha.eerola@jci.fi