N

Viestintä

Kansallinen päällikkö, viestintä / National Officer, Communications

Anni Rasinen

+358509103060

anni.rasinen@jci.fi

Kansallinen tiedottaja

Minna Karjalainen

minna.karjalainen@jci.fi

Toimittaja, sisällöntuottaja

Susanna Valkeus

susanna.valkeus@jci.fi

International Communications Manager

Leea Tolvas

leea.tolvas@jci.fi

Viestintä- ja markkinointipäällikkö, kansalliset kilpailut

Eveliina Uusitalo

eveliina.uusitalo@jci.fi

Somepäällikkö

Tiina Weisell

tiina.weisell@jci.fi

Viestintäkoulutuspäällikkö

Jutta Ruusunen

jutta.ruusunen@jci.fi

Graafikko, valokuvaaja

Mirella Mellonmaa

mirella.mellonmaa@jci.fi

Videotuottaja

Anu Salminen

anu.salminen@jci.fi

verkkosivuassistentti, sometuottaja

Mirka Tallus

mirka.tallus@jci.fi

Alue A alueviestintäpäällikkö

Jenni Välkky

jenni.valkky@jci.fi

Alue B alueviestintäpäällikkö

Hanna Pikkarainen

hanna.pikkarainen@jci.fi

Alue C alueviestintäpäällikkö

Simo Rokka

simo.rokka@jci.fi

Alue D alueviestintäpäällikkö

Sanna Virtanen

sanna.virtanen@jci.fi

Verkkosivu- ja verkkokauppaprojektin päällikkö

Raita Virranniemi

raita.virranniemi@jci.fi

Senior Advisor Microsoft Office 65

Karl-Johan Spiik

karl-johan.spiik@jci.fi

Webmaster

Ville Koivisto

ville.koivisto@jci.fi

Kansallinen päällikkö, tietohallinto

Pyry Lehtimäki

+358503248247

pyry.lehtimaki@jci.fi