Käynti- ja postiosoite

Suomen Nuorkauppakamarit ry
Salo IoT Campus
Joensuunkatu 7
24100 Salo

Katso sijainti kartalta

Laskutustiedot

Y-tunnus: 0398767-2

Verkkolaskut

Verkkolaskuosoite: FI3331311001333750
Operaattori: Handelsbanken (HANDFIHH)
Aineistomuoto: Finvoice

Paperilaskut

Suomen Nuorkauppakamarit ry 03987672 PL 100 80020 Kollektor Scan

Yleiset yhteystiedot

Toiminnanjohtaja / Executive director - Elna Jokinen

Elna Jokinen

Toiminnanjohtaja / Executive director +358405764748 elna.jokinen@jci.fi
Kansallinen puheenjohtaja / National President - Michaela Palmberg

Michaela Palmberg

Kansallinen puheenjohtaja / National President +358408401770 michaela.palmberg@jci.fi
Johdon assistentti / Chief Executive Assistant - Maria Sippala

Maria Sippala

Johdon assistentti / Chief Executive Assistant +358407235142 maria.sippala@jci.fi

Keskusliiton hallitus

Kansallinen puheenjohtaja / National President - Michaela Palmberg

Michaela Palmberg

Kansallinen puheenjohtaja / National President +358408401770 michaela.palmberg@jci.fi
Kansallinen varapuheenjohtaja / Deputy National President - Ari Saavalainen

Ari Saavalainen

Kansallinen varapuheenjohtaja / Deputy National President +358405522580 ari.saavalainen@jci.fi
Kehitysjohtaja, kansainvälisyys / Executive Vice President, International Affairs - Maria Arjonen

Maria Arjonen

Kehitysjohtaja, kansainvälisyys / Executive Vice President, International Affairs +358400762016 maria.arjonen@jci.fi
Kehitysjohtaja, koulutus / Executive Vice President, Skills Development - Juha Herrainsilta

Juha Herrainsilta

Kehitysjohtaja, koulutus / Executive Vice President, Skills Development +358405498168 juha.herrainsilta@jci.fi
Kehitysjohtaja, yhteiskuntavaikuttaminen / Executive Vice President, Community - Mia Pohjanheimo

Mia Pohjanheimo

Kehitysjohtaja, yhteiskuntavaikuttaminen / Executive Vice President, Community +358407582843 mia.pohjanheimo@jci.fi
Talousjohtaja / Chief Financial Officer - Mikko Manninen

Mikko Manninen

Talousjohtaja / Chief Financial Officer +358407485800 mikko.manninen@jci.fi
Viestintäjohtaja / Chief Communications Officer - Mari Männistö

Mari Männistö

Viestintäjohtaja / Chief Communications Officer +358458684808 mari.mannisto@jci.fi
Aluejohtaja A / Vice President, Region A - Veera-Juulia Koivisto

Veera-Juulia Koivisto

Aluejohtaja A / Vice President, Region A +358408470979 veera-juulia.koivisto@jci.fi
Aluejohtaja B / Vice President, Region B - Aleksi Tolvanen

Aleksi Tolvanen

Aluejohtaja B / Vice President, Region B +358503631157 aleksi.tolvanen@jci.fi
Aluejohtaja C / Vice President, Region C - Hanna Kallio-Kokko

Hanna Kallio-Kokko

Aluejohtaja C / Vice President, Region C +358407726706 hanna.kallio-kokko@jci.fi
Aluejohtaja D / Vice President, Region D - Sari Mielonen

Sari Mielonen

Aluejohtaja D / Vice President, Region D +358405921343 sari.mielonen@jci.fi

Keskusliiton virkailijat

Toiminnanjohtaja / Executive director - Elna Jokinen

Elna Jokinen

Toiminnanjohtaja / Executive director +358405764748 elna.jokinen@jci.fi
Edellinen kansallinen puheenjohtaja / National Past President - Ellimaija Ahonen

Ellimaija Ahonen

Edellinen kansallinen puheenjohtaja / National Past President +358407037337 ellimaija.ahonen@jci.fi
Johdon assistentti / Chief Executive Assistant - Maria Sippala

Maria Sippala

Johdon assistentti / Chief Executive Assistant +358407235142 maria.sippala@jci.fi
Lainopillinen neuvonantaja / General Legal Counsel - Janita Korva

Janita Korva

Lainopillinen neuvonantaja / General Legal Counsel +358407238232 janita.korva@jci.fi

Kansalliset kilpailupäälliköt

Kilpailupäällikkö, Tuottava Idea / National Project Leader, Productive Idea - Riku Happonen

Riku Happonen

Kilpailupäällikkö, Tuottava Idea / National Project Leader, Productive Idea +358443439385 riku.happonen@jci.fi
Kilpailupäällikkö, Vuoden Nuori Johtaja / National Project Leader, Outstanding Young Leader - Henri Ahlqvist

Henri Ahlqvist

Kilpailupäällikkö, Vuoden Nuori Johtaja / National Project Leader, Outstanding Young Leader +358407756581 henri.ahlqvist@jci.fi
Kilpailupäällikkö, TOYP Suomi / National Project Leader, TOYP - Mari Huuhka

Mari Huuhka

Kilpailupäällikkö, TOYP Suomi / National Project Leader, TOYP +358445301562 mari.huuhka@jci.fi

Kansalliset päälliköt

Kansallinen päällikkö, tietohallinto - Pyry Lehtimäki

Pyry Lehtimäki

Kansallinen päällikkö, tietohallinto +358503248247 pyry.lehtimaki@jci.fi
Kansallinen päällikkö, kansainvälisyys / National Officer, International Affairs - Pauliina Papunen

Pauliina Papunen

Kansallinen päällikkö, kansainvälisyys / National Officer, International Affairs +358505966181 pauliina.papunen@jci.fi
Kansallinen päällikkö, koulutus / National Officer, Skills Development - Eeva-Kaisa Halonen

Eeva-Kaisa Halonen

Kansallinen päällikkö, koulutus / National Officer, Skills Development +358408018420 eeva-kaisa.halonen@jci.fi
 Kansallinen päällikkö, palkinnot / National Officer, Awards - Sanni Kiviniemi

Sanni Kiviniemi

Kansallinen päällikkö, palkinnot / National Officer, Awards +358503203014 sanni.kiviniemi@jci.fi
 Kansallinen päällikkö, projektit ja toiminta / National Officer, Projects and Operation - Jani Kuokkanen

Jani Kuokkanen

Kansallinen päällikkö, projektit ja toiminta / National Officer, Projects and Operation +358504059808 jani.kuokkanen@jci.fi
Kansallinen päällikkö, viestintä / National Officer, Communications - Anni Rasinen

Anni Rasinen

Kansallinen päällikkö, viestintä / National Officer, Communications +358509103060 anni.rasinen@jci.fi

Viestintä

Viestintäjohtaja / Chief Communications Officer - Mari Männistö

Mari Männistö

Viestintäjohtaja / Chief Communications Officer +358458684808 mari.mannisto@jci.fi
Kansallinen tiedottaja - Minna Karjalainen

Minna Karjalainen

Kansallinen tiedottaja minna.karjalainen@jci.fi
Toimittaja, sisällöntuottaja - Susanna Valkeus

Susanna Valkeus

Toimittaja, sisällöntuottaja susanna.valkeus@jci.fi
Viestintä- ja markkinointipäällikkö, kansalliset kilpailut - Eveliina Uusitalo

Eveliina Uusitalo

Viestintä- ja markkinointipäällikkö, kansalliset kilpailut eveliina.uusitalo@jci.fi
Somepäällikkö - Tiina Weisell

Tiina Weisell

Somepäällikkö tiina.weisell@jci.fi
Viestintäkoulutuspäällikkö - Jutta Ruusunen

Jutta Ruusunen

Viestintäkoulutuspäällikkö jutta.ruusunen@jci.fi
Graafikko, valokuvaaja - Mirella Mellonmaa

Mirella Mellonmaa

Graafikko, valokuvaaja mirella.mellonmaa@jci.fi
verkkosivuassistentti, sometuottaja - Mirka Tallus

Mirka Tallus

verkkosivuassistentti, sometuottaja mirka.tallus@jci.fi
Alue A alueviestintäpäällikkö - Jenni Välkky

Jenni Välkky

Alue A alueviestintäpäällikkö jenni.valkky@jci.fi
Alue B alueviestintäpäällikkö - Hanna Pikkarainen

Hanna Pikkarainen

Alue B alueviestintäpäällikkö hanna.pikkarainen@jci.fi
Alue C alueviestintäpäällikkö - Simo Rokka

Simo Rokka

Alue C alueviestintäpäällikkö simo.rokka@jci.fi
Alue D alueviestintäpäällikkö - Sanna Virtanen

Sanna Virtanen

Alue D alueviestintäpäällikkö sanna.virtanen@jci.fi
Verkkosivu- ja verkkokauppaprojektin päällikkö - Raita Virranniemi

Raita Virranniemi

Verkkosivu- ja verkkokauppaprojektin päällikkö raita.virranniemi@jci.fi
Senior Advisor Microsoft Office 65 - Karl-Johan Spiik

Karl-Johan Spiik

Senior Advisor Microsoft Office 65 karl-johan.spiik@jci.fi
Webmaster - Ville Koivisto

Ville Koivisto

Webmaster ville.koivisto@jci.fi
Kansallinen päällikkö, tietohallinto - Pyry Lehtimäki

Pyry Lehtimäki

Kansallinen päällikkö, tietohallinto +358503248247 pyry.lehtimaki@jci.fi
Kansallinen päällikkö, viestintä / National Officer, Communications - Anni Rasinen

Anni Rasinen

Kansallinen päällikkö, viestintä / National Officer, Communications +358509103060 anni.rasinen@jci.fi