Postiosoite

Suomen Nuorkauppakamarit ry
PL 49
33101 Tampere

Postilokeroon vain kirjeposti ja kumppaniterveiset tms. Laskut alla olevien tietojen mukaan.

Laskutustiedot

Y-tunnus: 0398767-2

Verkkolaskut

Verkkolaskuosoite: FI3331311001333750
Operaattori: Handelsbanken (HANDFIHH)
Aineistomuoto: Finvoice

Paperilaskut

Suomen Nuorkauppakamarit ry
03987672
PL 100
80020 Kollektor Scan

Yleiset yhteystiedot

Kansallinen puheenjohtaja / National President - Mari Männistö

Mari Männistö

Kansallinen puheenjohtaja / National President +358 45 8684808 mari.mannisto@jci.fi
Toiminnanjohtaja / Executive Director - Sini Havukainen

Sini Havukainen

Toiminnanjohtaja / Executive Director +358 40 9606650 sini.havukainen@jci.fi
Johdon assistentti / Chief Executive Assistant - Tanja-Maria Hyppänen

Tanja-Maria Hyppänen

Johdon assistentti / Chief Executive Assistant +358 41 5491656 tanja-maria.hyppanen@jci.fi

Keskusliiton hallitus

Kansallinen puheenjohtaja / National President - Mari Männistö

Mari Männistö

Kansallinen puheenjohtaja / National President +358 45 8684808 mari.mannisto@jci.fi
Kansallinen varapuheenjohtaja / Deputy National President - Taru Mikkonen

Taru Mikkonen

Kansallinen varapuheenjohtaja / Deputy National President +358 50 4067668 taru.mikkonen@jci.fi
Talousjohtaja / Chief Financial Officer - Janne Pölönen

Janne Pölönen

Talousjohtaja / Chief Financial Officer +358 50 3776727 janne.polonen@jci.fi
Kehitysjohtaja, yhteiskuntavaikuttaminen / Executive Vice President, Community - Tiina Mikkonen

Tiina Mikkonen

Kehitysjohtaja, yhteiskuntavaikuttaminen / Executive Vice President, Community tiina.mikkonen@jci.fi
Kehitysjohtaja, koulutus- ja kokoustoiminta / Executive Vice President Skills Development - Laura Paaso

Laura Paaso

Kehitysjohtaja, koulutus- ja kokoustoiminta / Executive Vice President Skills Development laura.paaso@jci.fi
Viestintäjohtaja / Chief Communications Officer - Simo Rokka

Simo Rokka

Viestintäjohtaja / Chief Communications Officer simo.rokka@jci.fi
Kehitysjohtaja, Johtajuus ja kumppanuudet - Antti Filpus

Antti Filpus

Kehitysjohtaja, Johtajuus ja kumppanuudet +358 50 3364251 antti.filpus@jci.fi
Kehitysjohtaja, kansainvälisyys / Executive Vice President, International Affairs - Simo Engbom

Simo Engbom

Kehitysjohtaja, kansainvälisyys / Executive Vice President, International Affairs +358 40 8395533 simo.engbom@jci.fi
Aluejohtaja A / Vice President, Region A - Venla Vainio-Puhju

Venla Vainio-Puhju

Aluejohtaja A / Vice President, Region A +358 50 5678575 venla.vainio-puhju@jci.fi
Aluejohtaja B / Vice President, Region B - Hanna Luukkanen

Hanna Luukkanen

Aluejohtaja B / Vice President, Region B +358 44 5755868 hanna.luukkanen@jci.fi
Aluejohtaja C / Vice President, Region C - Aleksi Graf

Aleksi Graf

Aluejohtaja C / Vice President, Region C +358 400 691324 aleksi.graf@jci.fi
Aluejohtaja D / Vice President, Region D - Ulla Pirkola

Ulla Pirkola

Aluejohtaja D / Vice President, Region D +358 44 2355537 ulla.pirkola@jci.fi

Keskusliiton virkailijat

Toiminnanjohtaja / Executive Director - Sini Havukainen

Sini Havukainen

Toiminnanjohtaja / Executive Director +358 40 9606650 sini.havukainen@jci.fi
Edellinen kansallinen puheenjohtaja / National Past President - Ari Saavalainen

Ari Saavalainen

Edellinen kansallinen puheenjohtaja / National Past President +358 40 5522580 ari.saavalainen@jci.fi
Johdon assistentti / Chief Executive Assistant - Tanja-Maria Hyppänen

Tanja-Maria Hyppänen

Johdon assistentti / Chief Executive Assistant +358 41 5491656 tanja-maria.hyppanen@jci.fi
Lainopillinen neuvonantaja / General Legal Counsel - Sofia Saarinen

Sofia Saarinen

Lainopillinen neuvonantaja / General Legal Counsel +358 40 7314431 sofia.saarinen@jci.fi

Kansalliset päälliköt

Kansallinen päällikkö, viestintä / National Officer, Communications - Helena Rebane

Helena Rebane

Kansallinen päällikkö, viestintä / National Officer, Communications +358 44 0950999 helena.rebane@jci.fi
Kansallinen päällikkö, koulutus - Minttu Porri

Minttu Porri

Kansallinen päällikkö, koulutus +358 44 9802042 minttu.porri@jci.fi
Kansallinen päällikkö, projektit ja toiminta / National Officer, Projects and Operation, JCI Finland Foundation - Pauliina Hirviniemi

Pauliina Hirviniemi

Kansallinen päällikkö, projektit ja toiminta / National Officer, Projects and Operation, JCI Finland Foundation +358 50 5660920 pauliina.hirviniemi@jci.fi
Kansallinen päällikkö, myyntipäällikkö - Riku Happonen

Riku Happonen

Kansallinen päällikkö, myyntipäällikkö +358 44 3439385 riku.happonen@jci.fi
Kansallinen päällikkö, palkinnot / National Officer, Awards - Elena Oikarinen

Elena Oikarinen

Kansallinen päällikkö, palkinnot / National Officer, Awards +358 400 763818 elena.oikarinen@jci.fi
Kansallinen päällikkö, Digitaaliset Palvelut / National officer, Digi - Jouni Karjala

Jouni Karjala

Kansallinen päällikkö, Digitaaliset Palvelut / National officer, Digi +358 40 7683639 jouni.karjala@jci.fi
Kansallinen päällikkö, kansainvälisyys / National Officer, International Affairs - Riikka Pohjanen

Riikka Pohjanen

Kansallinen päällikkö, kansainvälisyys / National Officer, International Affairs +358 40 1958650 riikka.pohjanen@jci.fi

Kansalliset kilpailupäälliköt

Kilpailupäällikkö, Tuottava Idea / National Project Leader, Productive Idea - Liisa Ketomäki

Liisa Ketomäki

Kilpailupäällikkö, Tuottava Idea / National Project Leader, Productive Idea +358¨40 7406200 liisa.ketomaki@jci.fi
Kilpailupäällikkö, Vuoden Nuori Johtaja / National Project Leader, Outstanding Young Leader - Maria Flemmich

Maria Flemmich

Kilpailupäällikkö, Vuoden Nuori Johtaja / National Project Leader, Outstanding Young Leader +358 44 3190037 maria.flemmich@jci.fi
Kilpailupäällikkö, Vuoden nuori menestyjä - TOYP Suomi / National Project Leader, TOYP Finland - Matti Rostedt

Matti Rostedt

Kilpailupäällikkö, Vuoden nuori menestyjä - TOYP Suomi / National Project Leader, TOYP Finland +358 50 4226531 matti.rostedt@jci.fi

Viestintä

Viestintäjohtaja / Chief Communications Officer - Simo Rokka

Simo Rokka

Viestintäjohtaja / Chief Communications Officer simo.rokka@jci.fi
Kansallinen päällikkö, viestintä / National Officer, Communications - Helena Rebane

Helena Rebane

Kansallinen päällikkö, viestintä / National Officer, Communications +358 44 0950999 helena.rebane@jci.fi
Kansallinen päällikkö, Digitaaliset Palvelut / National officer, Digi - Jouni Karjala

Jouni Karjala

Kansallinen päällikkö, Digitaaliset Palvelut / National officer, Digi +358 40 7683639 jouni.karjala@jci.fi