Käynti- ja postiosoite

Suomen Nuorkauppakamarit ry
Salo IoT Campus
Joensuunkatu 7
24100 Salo

Katso sijainti kartalta

Laskutustiedot

Y-tunnus: 0398767-2

Verkkolaskut

Verkkolaskuosoite: FI3331311001333750
Operaattori: Handelsbanken (HANDFIHH)
Aineistomuoto: Finvoice

Paperilaskut

Suomen Nuorkauppakamarit ry 03987672 PL 100 80020 Kollektor Scan

Yleiset yhteystiedot

vt. Toiminnanjohtaja / Executive director (Interim) - Jenni Rajahalme

Jenni Rajahalme

vt. Toiminnanjohtaja / Executive director (Interim) +358407205755 jenni.rajahalme@jci.fi
Kansallinen puheenjohtaja / National President - Ari Saavalainen

Ari Saavalainen

Kansallinen puheenjohtaja / National President +358405522580 ari.saavalainen@jci.fi
Johdon assistentti / Chief Executive Assistant - Sari Mielonen

Sari Mielonen

Johdon assistentti / Chief Executive Assistant +358405921343 sari.mielonen@jci.fi

Keskusliiton hallitus

Kansallinen puheenjohtaja / National President - Ari Saavalainen

Ari Saavalainen

Kansallinen puheenjohtaja / National President +358405522580 ari.saavalainen@jci.fi
Kansallinen varapuheenjohtaja / Deputy National President - Mari Männistö

Mari Männistö

Kansallinen varapuheenjohtaja / Deputy National President +358458684808 mari.mannisto@jci.fi
Talousjohtaja / Chief Financial Officer - Noora Malmi

Noora Malmi

Talousjohtaja / Chief Financial Officer +358505306966 noora.malmi@jci.fi
Kehitysjohtaja, kansainvälisyys / Executive Vice President, International Affairs - Pauliina Papunen

Pauliina Papunen

Kehitysjohtaja, kansainvälisyys / Executive Vice President, International Affairs +358505966181 pauliina.papunen@jci.fi
Kehitysjohtaja, yhteiskuntavaikuttaminen / Executive Vice President, Community - Anna-Mari Alkio

Anna-Mari Alkio

Kehitysjohtaja, yhteiskuntavaikuttaminen / Executive Vice President, Community +358505824757 anna-mari.alkio@jci.fi
Kehitysjohtaja, koulutus / Executive Vice President, Skills Development - Saila Järvinen-Junttila

Saila Järvinen-Junttila

Kehitysjohtaja, koulutus / Executive Vice President, Skills Development +358505307272 saila.järvinen-junttila@jci.fi
Viestintäjohtaja / Chief Communications Officer - Anni Rasinen

Anni Rasinen

Viestintäjohtaja / Chief Communications Officer +358509103060 anni.rasinen@jci.fi
Aluejohtaja A / Vice President, Region A - Samuli Tuomikoski

Samuli Tuomikoski

Aluejohtaja A / Vice President, Region A +358400535771 samuli.tuomikoski@jci.fi
Aluejohtaja B / Vice President, Region B - Anni Toikka

Anni Toikka

Aluejohtaja B / Vice President, Region B +358405437315 anni.toikka@jci.fi
Aluejohtaja C / Vice President, Region C - Jaana Koivuniemi

Jaana Koivuniemi

Aluejohtaja C / Vice President, Region C +358503657056 jaana.koivuniemi@jci.fi
Aluejohtaja D / Vice President, Region D - Jani Kuokkanen

Jani Kuokkanen

Aluejohtaja D / Vice President, Region D +358504059808 jani.kuokkanen@jci.fi

Keskusliiton virkailijat

vt. Toiminnanjohtaja / Executive director (Interim) - Jenni Rajahalme

Jenni Rajahalme

vt. Toiminnanjohtaja / Executive director (Interim) +358407205755 jenni.rajahalme@jci.fi
Edellinen kansallinen puheenjohtaja / National Past President - Michaela Palmberg

Michaela Palmberg

Edellinen kansallinen puheenjohtaja / National Past President +358408401770 michaela.palmberg@jci.fi
Johdon assistentti / Chief Executive Assistant - Sari Mielonen

Sari Mielonen

Johdon assistentti / Chief Executive Assistant +358405921343 sari.mielonen@jci.fi
Lainopillinen neuvonantaja / General Legal Counsel - Heidi Patronen

Heidi Patronen

Lainopillinen neuvonantaja / General Legal Counsel +358440220282 heidi.patronen@jci.fi
Senior Advisor - Mia Pohjanheimo

Mia Pohjanheimo

Senior Advisor +358407582843 mia.pohjanheimo@jci.fi

Kansalliset päälliköt

Kansallinen päällikkö, kansainvälisyys / National Officer, International Affairs - Mari Hamara

Mari Hamara

Kansallinen päällikkö, kansainvälisyys / National Officer, International Affairs +358440250225 mari.hamara@jci.fi
Kansallinen päällikkö, koulutus / National Officer, Skills Development - Kaisa Marin

Kaisa Marin

Kansallinen päällikkö, koulutus / National Officer, Skills Development +358442885253 kaisa.marin@jci.fi
Kansallinen päällikkö, viestintä / National Officer, Communications - Simo Rokka

Simo Rokka

Kansallinen päällikkö, viestintä / National Officer, Communications simo.rokka@jci.fi
Kansallinen päällikkö, tietohallinto / National officer, IT - Sami Savolainen

Sami Savolainen

Kansallinen päällikkö, tietohallinto / National officer, IT +358408426757 sami.savolainen@jci.fi
Kansallinen päällikkö, palkinnot / National Officer, Awards - Tomi Riipinen

Tomi Riipinen

Kansallinen päällikkö, palkinnot / National Officer, Awards +358505380051 tomi.riipinen@jci.fi
Kansallinen päällikkö, projektit ja toiminta / National Officer, Projects and Operation - Riku Happonen

Riku Happonen

Kansallinen päällikkö, projektit ja toiminta / National Officer, Projects and Operation +358443439385 riku.happonen@jci.fi

Kansalliset kilpailupäälliköt

Kilpailupäällikkö, Vuoden nuori menestyjä - TOYP Suomi / National Project Leader, TOYP Finland - Sami Nummela

Sami Nummela

Kilpailupäällikkö, Vuoden nuori menestyjä - TOYP Suomi / National Project Leader, TOYP Finland +358503158703 sami.nummela@jci.fi
Kilpailupäällikkö, Vuoden Nuori Johtaja / National Project Leader, Outstanding Young Leader - Taru Mikkonen

Taru Mikkonen

Kilpailupäällikkö, Vuoden Nuori Johtaja / National Project Leader, Outstanding Young Leader +358504067668 taru.mikkonen@jci.fi
Kilpailupäällikkö, Tuottava Idea / National Project Leader, Productive Idea - Heikki Mutikainen

Heikki Mutikainen

Kilpailupäällikkö, Tuottava Idea / National Project Leader, Productive Idea +358408605059 heikki.mutikainen@jci.fi

Viestintä

Viestintäjohtaja / Chief Communications Officer - Anni Rasinen

Anni Rasinen

Viestintäjohtaja / Chief Communications Officer +358509103060 anni.rasinen@jci.fi
Kansallinen päällikkö, viestintä / National Officer, Communications - Simo Rokka

Simo Rokka

Kansallinen päällikkö, viestintä / National Officer, Communications simo.rokka@jci.fi
Kansallinen päällikkö, tietohallinto / National officer, IT - Sami Savolainen

Sami Savolainen

Kansallinen päällikkö, tietohallinto / National officer, IT +358408426757 sami.savolainen@jci.fi